O nas

Szukacie czegoś więcej niż nudnego filmu dokumentalnego, pokazującego przebieg ceremonii ślubnej? Pragniecie czegoś, co sprawi, że wspomnienia ożyją na nowo, wyciskając z oczu łzy wzruszenia i przywołując na twarz sentymentalny uśmiech?
Jeśli tak, to dobrze trafiliście.

Alter Media

Jesteśmy młodym, prężnym zespołem, który czeka by urzeczywistnić Wasze wyobrażenia. Kombinacja kilkunastoletniego doświadczenia, pasji oraz kreatywności, którą mamy do zaoferowania sprawi, że reportaż z Waszego ślubu za każdym razem przywoła wzruszające, niezapomniane chwile tej wyjątkowej uroczystości. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta przekonacie się, że firma Alter Media zadba o każdy szczegół, a film z Waszego ślubu będzie cudownie opowiedzianą historią.

O nas

Oferta

Nasza oferta jest dedykowana dla Par Młodych oczekujących profesjonalnie zrealizowanego filmu ślubnego o wysokiej jakości.

 • Pasja / Profesjonalizm
 • 12 lat doświadczenia
 • Wysoka jakość

Nasza oferta

Filmowanie to nasza pasja, dlatego tworzymy wyjątkowe produkcje, nieustannie dążąc do zmiany oblicza filmów ślubnych. Zajmujemy się produkcją filmów od wielu lat. Zdobyte doświadczenie zaowocowało wypracowaniem indywidualnego stylu.

Pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości sprzęcie: aparatach vDSLR (lustrzanki pełnoklatkowe), dysponujemy szeroką gamą urządzeń do stabilizacji obrazu (steadicam, statywy, monopody, slidery), co pozwala uzyskać w pełni profesjonalny i ciekawy obraz. W trakcie reportaży ślubnych oraz weselnych w celu uzyskania doskonałej jakości dźwięku, korzystamy z zewnętrznych rejestratorów dźwięku oraz mikrofonów kierunkowych. Jako nieliczni w Polsce oferujemy film PEŁNOMETRAŻOWY (do 210 min.) w 100% filmowany tylko aparatami DSLR, który wykonywany jest przez minimum dwóch operatorów od początku do końca wydarzenia. Oferujemy również ujęcia z powietrza przy użyciu bezzałogowego sprzętu latającego (drona).

 • Film do 120 min.
 • Film w DSLR / Full HD
 • Ujęcia z lotu ptaka

Pakiet EASY

Film w formie dokumentu. Zawiera materiał nagrany przez 2 operatorów począwszy od ceremonii ślubnej (forma teledysku), wesela do oczepin włącznie.

Operatorzy pracują max do 2 w nocy.

 • Film do 120 min.
 • Film w DSLR / Full HD
 • Ujęcia z lotu ptaka

Pakiet LARGE

Film w formie dokumentu. Zawiera materiał nagrany przez 2 operatorów począwszy od przygotowań Pani Młodej, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej (forma teledysku), wesela do oczepin włącznie. Dodatkowo klienci otrzymują dwa teledyski: taneczny, zawierający najciekawsze ujęcia z wesela oraz teledysk wspomnienia, w którym zawarte są najważniejsze fragmenty ślubu i wesela.

Operatorzy pracują max do 2 w nocy.

 • Film do 180 min.
 • Film w DSLR / Full HD
 • Ujęcia z lotu ptaka

Pakiet EXCLUSIVE

Film w formie dokumentu. Zawiera materiał nagrany przez min 2 operatorów począwszy od przygotowań Pana i Pani Młodej, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej (forma teledysku), wesela do oczepin włącznie. W pakiecie klienci otrzymują cztery teledyski: dwa taneczne, zawierające najciekawsze ujęcia z wesela, teledysk wspomnienia, w którym zawarte są najważniejsze fragmenty ślubu i wesela oraz zwiastun, czyli krótki klip będący zapowiedzią filmu. Dodatkowo pakiet zawiera wywiady z gośćmi.

Operatorzy pracują max do 3 w nocy.

Oferta

Elementy stałe dla każdego pakietu* Uzależnione m.in. od warunków atmosferycznych.

Kontakt

Obsługa klienta / Rezerwacje

0 505 225 452


Dział techniczny

0 503 768 965

Adres e-mail:

biuro@alter-media.pl

Masz pytania? Napisz do nas.

Kontakt