O nas

Szukacie czegoś więcej niż nudnego filmu dokumentalnego, pokazującego przebieg ceremonii ślubnej? Pragniecie czegoś, co sprawi, że wspomnienia ożyją na nowo, wyciskając z oczu łzy wzruszenia i przywołując na twarz sentymentalny uśmiech?
Jeśli tak, to dobrze trafiliście.

Jesteśmy młodym, prężnym zespołem, który czeka by urzeczywistnić Wasze wyobrażenia. Kombinacja kilkunastoletniego doświadczenia, pasji oraz kreatywności, którą mamy do zaoferowania sprawi, że reportaż z Waszego ślubu za każdym razem przywoła wzruszające, niezapomniane chwile tej wyjątkowej uroczystości. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta przekonacie się, że firma Alter Media zadba o każdy szczegół, a film z Waszego ślubu będzie cudownie opowiedzianą historią.

Grupa Alter Media

O nas

Oferta

Nasza oferta jest dedykowana dla Par Młodych oczekujących profesjonalnie zrealizowanego filmu ślubnego o wysokiej jakości.

Filmowanie to nasza pasja, dlatego tworzymy wyjątkowe produkcje, nieustannie dążąc do zmiany oblicza filmów ślubnych. Zajmujemy się produkcją filmów od wielu lat. Zdobyte doświadczenie zaowocowało wypracowaniem indywidualnego stylu.

Pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości sprzęcie: aparatach vDSLR (lustrzanki pełnoklatkowe), dysponujemy szeroką gamą urządzeń do stabilizacji obrazu (steadicam, statywy, monopody, slidery), co pozwala uzyskać w pełni profesjonalny i ciekawy obraz. W trakcie reportaży ślubnych oraz weselnych w celu uzyskania doskonałej jakości dźwięku, korzystamy z zewnętrznych rejestratorów dźwięku oraz mikrofonów kierunkowych.
Jako nieliczni w Polsce oferujemy film PEŁNOMETRAŻOWY (do 210 min.) w 100% filmowany tylko aparatami DSLR, który wykonywany jest przez minimum dwóch operatorów od początku do końca wydarzenia. Oferujemy również ujęcia z powietrza przy użyciu bezzałogowego sprzętu latającego (drona).

Nasze projekty
Oferta

Pakiety

Poznaj najważniejsze cechy naszych pakietów

Elementy stałe dla każdego pakietu* Uzależnione m.in. od warunków atmosferycznych.

Pakiety